Kaip matau pakrito smarkiai kofas uz nevezi. Bet cia juk LKL. Tete a tete casino LKL. I siaulius siemet visi valosi kojas, o treneris stumia ant viso pasaulio prie visu akiu. Nevezis kaip niekad juda si sezona, net nepamenu, kada tie fixeriai taip neblogai butu judeje bet siemet apsikeite ekipos vietomis ir rolemis, jei anksciau siauliai stovedavo kaip nevezis, tai siemet priesingai. Siauliams bresta pergale (lietuviskoji PHI76) ir ta pergale turetu pasiekt manau butent pries nevezi. Chebryte nemazai susmeige savo santaupu ant vikondos ir co. Bet cia tikiu siauliais ir panaudosiu stipriai nuvalkiota fraze, sena kaip pasaulis, kada, jei ne siandien. Manau Pauliukeviciui nebereiks stumt ant zaideju per konferencija ir kartot, kad per treniruotes jie viska pataiko, derinius moka. Manau, kad siauliai gali sukovot su neveziu ir net nepasikukline pasiimt pergale. Statymas labiau pries mase ir uz pribresta pergale siauliams.
- Balsų: 76
Komentarai (0)