Blackburn namie zaidzia neblogai,praeita tura jie isvykoje sausai 0:3 pralaimejo Fulham,todel manau snd namie bandys paimti 3 tsk pries Stoke,kuris taip atrodo visai neblogai pagal zaidima,praeita turi jie 1:0 iveike Portsmouth,kuris siemet atrodo blogai!bet snd cia visi pliusai manau eina i aiskstes seimininku puse! tikiuosi ju pirmo ivarcio,taip pat ir pergales! tad sekmes 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)