Pangos man asmeniskai atrodo labai geras zaidejas, greitas, taiklus ir kas svarbiausia turintis Saro pasitikejima...ymesti 10 tasku manau jam nebus didele problema ir tam yra kelios priezastys...1. Tai pries pao buvo ne jo diena, ir pramete 4 tritaskius ir du dvitaskius, ymete viena tritasky ir zaide tik 18min...siandiuen manau kad bus kitaip, nes zais namie, kur manau sirgaliu palaikymas bus didelis, pirmos varzybos namie, naujokai dar nezino atmosferos zaidziant namie, nes lkl'e nepajusi jos...taigi, manau kad ir zais daugiau, ir mes daugiau, nes baskai nera baisiai gynyba megstanti komanda, ir tikiu kad pataikys daugiau...sekmes ir Zalgiriui ir Pangos'ui 😁
- Balsų: 8
Komentarai (0)