Čia renkuosi variantą, kur bet kokiu atveju linksim laimėję, arba laimėsim pinigų, arba lietuvaičiai iškovos pergalę ir būsim morališkai laimėje. Taigi antrosios Žalgirio varžybos Eurolygoje, prieš Baskonia. Po pirmųjų varžybų manau niekas nepasikeitė ir Žalgirį toliau galima laikyti Eurolygos autsaideriu, sudėtis vidutinė, be aiškaus lyderio ir tokiai komandai reikia susižaidimo, reikia įsibegėti, o kolkas tai tikrai nėra pasiekta ir manau prireiks dar bent 2-3 Eurolygos varžybų, tuo tarpu Baskai, visai kitokia komanda, turi aiškų lyderį, Italijos super talentą A. Bargnani, prie jo taip pat komandoje prisideda Shengelia, Larkin, Blazic, komanda pirmose Eurolygos varžybose įveikė Andaolu Efes Efes ir manau Eurolygoje potencialo turi nemažai. Žalgiris pirmose varžybose nusileido Panatinaikos, kurie žaidė tikrai apgailėtinai ir manau Žalgiriui tai buvo vienas iš lengvesnių varžovų, bet ir tai pergalė buvo toli, tad šiandien renkuosi Baskų pergalę.
- Balsų: 148
Komentarai (9)