Na Dinamo turejo dvi apmaudzias rungtynes kur tik po baudiniu serijos nusileido gana galingiems varzovams, dabar tikrai metas nuskriausti svecius, nors sveciai juda be pralaimejimu manau tam yra tam pliusu, taigi manau braliukai turetu paimti pergale siandien, sekmes.
- Balsų: 10
Komentarai (1)