Man šita Baskonia ekipa pagal turimą sudėtį šiemet atrodys labiau pasikliaunanti individualiais žaidėjų sugebėjimais nei komandiniu žaidimu. Jau pernai Baskonia buvo viena mažiausiai rezultatyvių perdavimų atliekanti komanda Eurolygoje. Sudėtį paliko ko ne visi rezultatyviausi žaidėjai Mike James, Josh Adams, Bourousis bei snaiperis Bertans. Tuo tarpu kas mane labiausiai verčia link savo nuomonės, jog komanda įsigijo Bargnani, kuris yra savanaudis žaidėjas. Vienam mače jam gali pakrist metimai, o kitam ne, bet vis vien savo metimus nuolatos išmėto per rungtynes. Shane Larkin (pagrindinis įžaidėjas) aišku turėtų kiek gelbėt šioje srityje ir būt labiau komandiniu krepšininku. Bet jo pakaitalas ant suolo, kitas naujokas Josh Akognon irgi yra savanaudis krepšininkas, kur ne kartą jau esu įsitikinęs tiek per jo sužaistą laiką praeitamet Sassario komandoje, tiek vasarą už Nigerijos rinktinę. Žinau, kad šiemet Žalgirio tikslas labiau gyvinti žaidimą puolime, bet manau jei Žalgiris nori iškovot pergalę, Šaras turėtų būt paruošęs labiau gynybinio stiliaus žaidimo planą ir mėgint lėtinti žaidimo tempą, žaidžiant prieš tokio stiliaus komandą. Juolab, kad "taškų lenktynės" niekados nebuvo Žalgirio pagrindinis žaidybinio braižo varikliukas. Viliuosi, jog ispanams nebus pernelyg super diena atakuojant iš "žaidimo", kas leistų praeit šiam statymui.
- Balsų: 80
Komentarai (2)