Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2016/10/18 11:18 Strasbourg (-3.5) @-143 7/10
 

Didžiausia Utenos netektis, tai vienareikšmiškai Urbučio trauma per varžybas su Neptūnu. Rezultatyviausias komandos žaidėjas greičiausiai krito visam sezonui. Atėjo pora naujų veidų, Vasylius su O.Galdiku, bet tokios naudos jie komandai neatneš kokios duodavo Urbutis. Juventus turi trijų pralaimėjimų seriją, geriausio žaidėjo traumą, nuotaikos tikrai ne kokios. Tuo tarpu atvažiuoja rimta komanda Strasbourg, kuriems sezonas prasidėjo sunkiai. 4pralaimėjinai ir viena pergalė paskutiniame ture. Pralaimėjimai po 1-2tšk, bet tai tęstis ilgai negali. Komandoj žaidžia tokie žaidėjai kaip Lacombe, Slaughter, Leloup, najokas Walker iš Dijon klubo kur rinkdavo po 15,4 tšk. Meistriškumj tikrai lenkia Utenos žaidėjus, tikėkimes, kad ir komandiśkai sužais kaip priklauso.

  • Balsų: 72
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Smulkus

Padėkų: 1347

Sekėjų: 538

  • Unitai 1543.27
  • ROI 8.20%
  • W% 56.68%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 2510
  • Unitų atspėta: 21105.27
  • W-L-T : 1366-1044-100
  • Vid. unitų skaičius: 7.79
  • Unitų spėta: 19562.00
  • Vid. koeficientas: -102
 

Unitų pokytis

1590152614621398133412702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (56)

  • Ryte pasisejau Juventusa nes kof labai jau aukstas buvo. Aisku suma nedidele, nes nezinojau kaip cia baigsis. Varzybu nemaciau, bet po 1kel. Nuteike smagiai taip ir baigesi.
    Buciau paskaites cia ir buciau pasidejas ka siulo, va todel ir pasikliauju savim 😁
  • Na kol vyrai nepripažinsit grubiai suklydę ir viską nurašysit "fiksam" tol rezultatų nebus.
  • Tai juk nebereikalo ironija ir buvo 😁
  • Negraziai gavos....
  • Saimionas Dabar visi ristele Realo minusine det 😄
    Ten zinuok daug ivarciu nebus
  • Dabar visi ristele Realo minusine det 😄
  • netycia *** kaip pikta, taip atidave rungtynes visa galva meistriskesni nedapisti urodai. ir visiskai poxuistiski snukiai, *** degeneratai
    Nesinervink zmogau taip 😁 siuolaikinis sportas (ypac klubinis) tam ir sukurtas,kad zmones saibas nuleidinetu 😁 Siuolaikinis sportas-lazybos. O kas liecia sias rungtines tai ir dziugu ir tuo paciu net keistas jausmas,kai matai,kad prancuzai kai nori,tai uzlosia taip,kad uteniskiai net kamuolio nesugeba persivaryt normaliai,o veliau lygioje vietoje nuleidzia 10 tasku is eiles,tai manau komentaru ir nereik 😁 Asmeniskai man cia akivaizdus fixas 😁
  • netycia *** kaip pikta, taip atidave rungtynes visa galva meistriskesni nedapisti urodai. ir visiskai poxuistiski snukiai, *** degeneratai
    Nebijuok zinuok ant futbola atlosim snd
  • Buku pergale pries mus 😁 klausimas kiek ju ir sitam puslapi yra 😁
  • *** kaip pikta, taip atidave rungtynes visa galva meistriskesni nedapisti urodai. ir visiskai poxuistiski snukiai, *** degeneratai
  • OJezau ispista diena,reik eit futbolus deliot nieka nebus reik atlost
  • Kurioj vietoj cia fixa matot? Juve namuose visada stiprus buvo
  • Matos , kad visa savaite sitam fixui ruoses, gerai atidirbe , man rodos per ilgaja dar uzsimete biski , kaip manot kas laimes sitam fixyne?
  • kareda 1993 O jūs netikėjot manim 😁
    O ka tu sakei?😁
  • Bet realiai abi komandos grybai. Kas antras perdavimas i uzribi arba varzovui..
  • Nu blemba,jeigu Juventusas tikrai laiminetu pelnytai,nu dziaugciausi ,bet kai matau kas vyksta aikstekje aiksteje ,kad neplanuotai isiverze i prieki francai taip isigando kad fixas gali nepaeiti,kad net 11 tasku be atsako praleido😄D Gera komedija ciamziurim kas vyks toliau 😄
  • O jūs netikėjot manim 😁
  • 81-72 is 70-72 😄
  • Aj geras fixynas 😄DDD
  • :-D belekas vyksta
  • Jus paziurekit i Ntilikinos kuna.... kaip toks kausas treneris gali tokio talento neisnaudot pilnai
  • Nu senai aisku ,kad parduotovs varzybos.Sporto komitetas cia su Pacesu bus pirstus prikise..
  • Na pasiziurejus vaizda,man cia daugiau negu aisku kas cia vyksta 😁)) tokias klaidas daryt ,naa nzn nzn😄
  • Nu cia pz kas per runktynes jau du issibaudavo strasburo atrode jau perlauze varzybas ir vel belekas
  • samsung13 Nu bet tu isivaizduok kokiu burtu cia prognozes rasytojas pribure... Net 2.17m Galdika i Juventus sudeti savo prognozej itrauke ;D Matyt vartininkas geras, ar kurioj jis cia pozicijoj losia ?
    Na padarė kolega klaidų, nereikia aklai visko imti kaip už gryną pinigą.
  • kareda 1993 en.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C. Kolega pasidomėkit pirma 😁
    Nu bet tu isivaizduok kokiu burtu cia prognozes rasytojas pribure... Net 2.17m Galdika i Juventus sudeti savo prognozej itrauke ;D Matyt vartininkas geras, ar kurioj jis cia pozicijoj losia ?
  • Cia gal Juventusas antra sudetim snd losia ar kaip? Nlb suprantu
  • Tik padejau live....
  • en.wikipedia.org/wiki/Juventus_F.C. Kolega pasidomėkit pirma 😁
  • samsung13 Italai cia prie ko?
    Taprasme? Nesupratau
  • Ar pas taves mokykloj sake kad Utena yra 20km i rytus nuo Romos ?
  • Paziurekit kaip gintis pradejo pzdc, pirmoj pusej bybius krapste. Idomu kaip utena reaguos
  • kareda 1993 Na nežinau, manau grubiai suklydot, italų lygis vistiek aukštesnis, ypač top komandų, o čia su prancūzais eiti...
    Italai cia prie ko?
  • Na nežinau, manau grubiai suklydot, italų lygis vistiek aukštesnis, ypač top komandų, o čia su prancūzais eiti...
  • Nu cia vyrai zinuokit ant parduotu papuolem,maciau kaip Sireika rankom trina atsisedes.
  • Pasikarsciavau,dekui reikes isijungt😁
  • Some4u Gali but 😁 Sekmes seniuk😁 Bet ot krepsinio salis esam,nei 1 tv kanalas lietuviskas negali patrasliuot😁
    Taigi koki Herakli ar Kobra11 geriau parodyt ;D O jei rimtai, tai idomu kiek kastuoja transliacija. Gal nelabai ir apsimoka.. O del krepsinio salies.. tai tuoj nebebusim. Turim auganti plaukima, futbola ir kogero Adomaiti prie rinktines vairo ;D
  • Some4u Gali but 😁 Sekmes seniuk😁 Bet ot krepsinio salis esam,nei 1 tv kanalas lietuviskas negali patrasliuot😁
    LRT Kultura transliuoja
  • Some4u Gali but 😁 Sekmes seniuk😁 Bet ot krepsinio salis esam,nei 1 tv kanalas lietuviskas negali patrasliuot😁
    Lrt kultura gi rodo
  • Some4u Gali but 😁 Sekmes seniuk😁 Bet ot krepsinio salis esam,nei 1 tv kanalas lietuviskas negali patrasliuot😁
    Rodo lrt kultura
  • samsung13 Susimazino iki 10taskeliu. Nu nezinau, cia toks slidus, su fix'o kvapeliu... bet.. kazkaip labai kelia man dvejoniu kad su sitokiu dideliu noru hebryte noretu iseiti ir kelini ant 15tsk nuleisti... Jei jau fixintu, tai antroj rungtyniu pusej kazka nuleidinetu kogero, o dabar mano galva, tai akivaizdu kodel Strasburas nieko gero sezone nerodo - zaidejai atletiski bet absoliutus besmegeniai. Jei cia kazka ir pavyks irodyti, tai tik per sokima per galvas ir lucky 3pts shots. O tuo truputi tikedamas uzsidejau 20 euriuku ir palauksiu kas cia bus
    Gali but 😁 Sekmes seniuk😁 Bet ot krepsinio salis esam,nei 1 tv kanalas lietuviskas negali patrasliuot😁
  • Some4u Siaip tiesa sakai,bet klausimas ar to strasburgas nores 😁kas pajegesne komanda,manau klausimu nekyla niekam ir jeigu sugebes sumazint iki kokiu 10-12 tasku,tada viskas imanoma per 2 likusius kel
    Susimazino iki 10taskeliu. Nu nezinau, cia toks slidus, su fix'o kvapeliu... bet.. kazkaip labai kelia man dvejoniu kad su sitokiu dideliu noru hebryte noretu iseiti ir kelini ant 15tsk nuleisti... Jei jau fixintu, tai antroj rungtyniu pusej kazka nuleidinetu kogero, o dabar mano galva, tai akivaizdu kodel Strasburas nieko gero sezone nerodo - zaidejai atletiski bet absoliutus besmegeniai. Jei cia kazka ir pavyks irodyti, tai tik per sokima per galvas ir lucky 3pts shots. O tuo truputi tikedamas uzsidejau 20 euriuku ir palauksiu kas cia bus
  • Kaip pamoina ziuret i tuos prancuzus, jie gal algu negauna? Nes absoliuciai jokios minties nera grajuj, atrodo pirma karta susirinke. Apsales as
  • samsung13 Kas merke jau merke... bet cia dar galima pamegint smulkiai ant 5 kofo uzmesti.. Vdrug cia dar bus stebuklu jei pasibaigs strazburas 2 kelinuka padoriai
    Siaip tiesa sakai,bet klausimas ar to strasburgas nores 😁kas pajegesne komanda,manau klausimu nekyla niekam ir jeigu sugebes sumazint iki kokiu 10-12 tasku,tada viskas imanoma per 2 likusius kel
  • Some4u Bet yra ir + chebra,nereikes nervu gadint kas merket sita,nes jau viskas aisku😄
    Kas merke jau merke... bet cia dar galima pamegint smulkiai ant 5 kofo uzmesti.. Vdrug cia dar bus stebuklu jei pasibaigs strazburas 2 kelinuka padoriai
  • Bet yra ir + chebra,nereikes nervu gadint kas merket sita,nes jau viskas aisku😄
  • Toks jausmas kad kiemo komandos geriau tarpusavyje komunikuoja nei Strasbourg zaidejai.. Bele bega, bele meta, bele prie kazko ginyboj salia atsistoja ;D
  • pacanas33 Lose 100 proc 😁
    Zinoma lose,nes bukai viskas kontroliuoja 😁 Cia tiesiog per daug gerai atrode sitas ,dar kazkaip buvo mintis parasyt prognoze su didesne minusine,bet paziurejau ,kad jau bent 2 prignozes tokios pacios yra,tad galvoju neberasysiu jau 😁 .Bet kaip matome,viskas juda pagal buku plana 😁
  • Ramiai, chebra pasiimat strasburo + fora apie 10 tkš, ir ramiai po to skaiciuojat pliusa 😄
  • Lose 100 proc 😁
  • Nu jo iskart suejo fora po pirmo tik kad i kita puse...
  • Viskas aisku po pirmo jau, uzdauze vargsus prancuzus
  • Tu gal nematei kaip tas Urbutis žaidė su Dzukija, 4 kart iš po krepšio prametė, žiūrėk, kad tik į naudą nebūtų jo netektis ir žaidėjai tiek psichologiškai geriau jausis, tiek tas pats manau tikrai gali sužaist. Pasiėmęs pliusinė Utenos. + Juventusas namie visada žaidžia pilna jėga prieš visus rimtus klubus, įskaitant ir ŽAlgirį su Rytu.
  • Cia tiesiog masine stafke siandien, tai delto sunkiai gali eiti ta fora tuo labiau.
  • Neteko ziuret juventus namu varzybu , bet kai lose su neptunu , komentatoriai sake , kad sireika sake , kad niekaip nesugeba nuteikti komandos zaisti isvykos rungtyniu ir zaidzia daug zemiau savo galimybiu ribos.
  • Kazkodel bukai tik per taska pakele linijas.... o visi 3 aprasymai i ta pacia puse 😁 Man irgi atrodo strasburo 10 pergale bet tik ar nebus taip kad Fiba komandoms mokes premijas is fixu ir musu sunestu pinigu 😁?