Nemegstu tokiu mazu kofu,bet negaliu sito nepaimti,nes kofas nukris ryt.Uniksas oficialiose rungtynese apsilinejo kojas su VTB vidutiniokemis.Barsa apsilinejo su ambicinga ir stipria Baskonia ekipa,o ne oficialiose su Oklahoma,kur pergale jau turejo kisenej.Apibendrinant Barsa kaip visada surinkus auksciausio kalibro krepsininkus,o Uniks kaip visada kelia abejoniu.Trumpai tariant,vienareiksmiskai Barsos pergale.
- Balsų: 86
Komentarai (3)