Sunku suprasti kodėl taip sujudėjo kofai ir namai pasidarė favoritais.
Taip Kurtis vėlai pradėjo dirbti su komanda, nemažai žaidėjų atvyko gana vėlai.
Tačiau sudėtis surinkta tikrai pajėgi. Tokie žaidėjai kaip Darden, Dowdelas, Lawal, ar Jonson, isipaišytų ne vienoje komnandoje. Nuo suolo tikrai yra kam kilti, Lebroniaus draugelis, mūsiškis Kariniausikas, kuris visada labai kybus ir mėgstanti labiau asistuoti , nei pats mesti, bei dar pora ne silpnų juodukų.
Svečiai šviežia mėsa aukščiaujo lygoje, pirmam ture gavo pamoką nuo komandos ,kuri pernai buvo toli nuo atkrintamūjų. Pirmas grajus namie, visada būna motyvuotas, tačiau turint silpną suolą, ir no name Amerikonus pagrinde, bus sunku. Vienintelis Moss pasižymėjęs europoje daugiau.
Toks kofas man tinka, treneris rimtas, ir turėtų ankščiau ar vėliau susitvarkyti su savo žvaigždėmis tikėkimė tai nutiks šiandien.
- Balsų: 8
Komentarai (2)