Telšiai vakar nuėmė čempionato favoritus Marijampolę, šiandien atvažiuoja susilpnėjas Vytis, kuris tikrai neoažką galėjo padaryt prieš Nafta-uni. Tai čia iš vis Telšių pergalė šviečias, o pliusinė gan saugus variantas. Žaidėjai tikrai patyrę, gerų keitimų turi, beveik jau kaip namų arena. Atrodo gražiai.
- Balsų: 6
Komentarai (0)