Na, vakar emiau underi, imu ir siandien, nes niekas nepasikeite, situacija ta pati. Pitcheriai abudu vel superiniai ir sunkiai pramusami, jei nebus tokios pradzios kaip vakar tai eis easy. Mano spejimas 3:2 Dodgers.
- Balsų: 10
Na, vakar emiau underi, imu ir siandien, nes niekas nepasikeite, situacija ta pati. Pitcheriai abudu vel superiniai ir sunkiai pramusami, jei nebus tokios pradzios kaip vakar tai eis easy. Mano spejimas 3:2 Dodgers.
Komentarai (0)