Ajajaj, kad dėl darbų biški susivėlinau ir kofai pakrito šito mačiuko, nu bet ką darysi, geriau vėliau, nei niekada, o ir pasiūlymas šis man geriausiai atrodo iš viso kito. Važiuojam su Challengeriu Rumunijoje, ir einam su vietine žuvele Adrianu Unguru (ATP-229) prieš prancūzą Jonathaną Eysseric'ą (ATP-242). Kodėl?
Visų pirma, čia tiesiog yra Unguro turnyras ir nieko čia nepapasakosi. Žaidžia namie, prie didelio palaikymo, šiaip žaidėjas tikrai ne stipriausių nervų, bet namie nesidaro gėdos ir užlošia labai garbingai. Laimėjo praeitais metais, laimėjo ir 2012. Nemažai taškų ginama, kurie dabar jam yra labai svarbūs, tad motyvacijos tikrai netruks. + prancūzą jau yra nugalėjęs, tas irgi gerai 😁
Yra čia Challengeriuose šiokios tokios tendencijos, nu pvz viena iš jų, kad žaidėjas, pora turnyrų sužaidęs gerai, tik op ir nuleidžia kitą turnyrą. Abejoju, ar labai jau motyvuotas atvyks čia prancūzas, žinant prieš ką žais. Dar šeštadienio vakare baigė mačą Lenkijoje, tad ir adaptuotis čia nebuvo to laiko daug. Dažnai pirmus turnyrų mačus žaidžia labai silpnai, daug klaidų, nebent varžovai paeina, o šįkart, deja, varžovas nekoks😄
Tokia biški pavargusi analizė, bet esmę manau supratot, sėkmės visiems!
- Balsų: 44
Komentarai (3)