Dar neblogas koeficientas duodamas,aišku, 10/10 patikimumo neduodu,nes Novako forma man ant klaustuko yra,du varžovai retirino,o pirmame mače su Jerzy Janowicz nuleido setą. Jaunuolis Edmund šiame turnyre tiesiog skraido,nugalėjo tokius žaidėjus kaip Gasquet,Isner. Tačiau ir šie įveikti žaidėjai toli gražu neprilygsta serbo galiai. Tikėkimės,kad trečiame iš eilės mače Nolės varžovas neretirins ir serbas po truputi galės įgauti optimalią formą,kuri leis kovoti dėl dar vieno GS titulo. Šiandien,kad ir kaip bebūtų prognozuoju Edmundo svajonės pabaigą ir Novako pergalę 3-0. Sėkmės,kas eina kartu!
- Balsų: 22
Komentarai (1)