Kas rinkosi serbą,turėjo progą jo pergalę pasiimt už 2.21 koef,dabar liko kas liko.
Pecoticius asmeniškai labiausiai intriguojantis kvalų žaidėjas,gimęs serbijoje būdamas 4m. su tėvais persikėlė į maltą ir baigęs mokyklą gavęs kvietimą iš Princetono universiteto persikėlė į JAV.Turėjo puikią karjerą NCAA pagerino nemažai rekordų ,prieš keletą metų tapo profesionalu.Aukščiausias karjeros reitngas nėra įspūdingas(206,bet turint omenyje jog profesionalu nėra ilgai,daugmaž pasidaro aišku.
Nedoveyesovas labiausiai pagarsėjęs savo pasiekimais už rinktinę Davise,šiaip galintis žaist ant visų dangų,nors jam taip ir nepavyko prasimušt į ATP turą.Šį sezoną daugiau persimetęs ant grunto,ten rezultatai yra gan kuklus.Prieš US kvalus varžybose ant hardo nedalyvavo,tad jo forma ir nusiteikimas yra po klaustuku.
Pecotičius treniruojasi Niu Džersyje,labai arti Niujorko kur vyks visos kovos,yra keletas klaustukų ir dėl jo,ar užteko tų keletos mačų Kanadoje pajausti bendrą žaidimo pojūtį,nors rezultatai buvo gan geri ir teigiamai nuteikiantys.
Remiu serbą,nes jis yra stipriai išreikštas hardistas bei pakankamai įdomų žaidimą rodantis žaidėjas su didelėmis perspektyvomis,Nedoyvesovo kalendoriuje trūksta aiškumo,turiu abejonių dėl jo optimalios formos.
- Balsų: 4
Komentarai (1)