Daug kalbėta apie jį jau žaidėjas,kuris puolime yra nulinis,tik vertinamas dėl savo gynybos,duodamas toks gan aukštas totalas jam vien dėl to,kad bus žaidžiama prieš Kiniją,bet jau mače su taip pat nuvertinta Venesuela Kalinič nesurinko nei vieno taško. Tad šiandien nematau priežasčių dėl ko Kalinič turėtų rinkti daug taškų,nes rungtynėse praleis apie 20 minučių ir pataikymas čempionate labai prastas bei renkama po du taškelius. Sėkmės,kas eina kartu
- Balsų: 20
Komentarai (3)