Baiginėjasi olimpiniai teniso turnyrai, ir moterų vienetuose dėl bronzos kovos Keys prieš Kvitova. Tikėjaus čia iš bukmekerių nedidelio Kvitovos pranašumo, galvojau ji bus nežymi mačo favoritė, tačiau viskas yra kitaip. Ant Hard dangos abi tenisininkės iš tikrųjų žaidžia labai gerai, laukia itin sunki kova, tačiau čia vis dėlto įžvelgiu čekės pranašumą. Apie abiejų tenisininkių forma neverta šnekėti, abi demonstruoja geras formas, tiek prieš olimpines, tiek geri rezultatai juda ir olimpinėse. Paradoksalu, tačiau net abi šiame turnyre yra sužaidusios iš viso po 12 setų. Žaidybiniu principu, abi tenisininkės yra panašios, stiprūs padavimai, stiprūs forehandai. Pas Kvitova kartais šlubuoja priėmimas, tačiau jei tą dieną kortą jaučia, ji gali nukauti bet ką. Čekė šiame turnyre pasižymi, jog labai gerai pradeda mačus, dažniausiai jau pačioje pradžioje pabėga, kas gali būti stiprus pranašumas bent jau 1 sete, kai suprantam, kad tikrojo moteriško teniso šis mačas gali neatspindėti, padavimas čia bus svarbus. Toliau akį rėžia tiek vienos, tiek kitos neišprovokuotų klaidų skaičiai, tačiau principas tame, jog čekė kartais pradeda buksuoti dėl neaiškių aplinkybių, o Madison dažnai neatmušus tiksliai 2 ar 3 kamuoliukų iš eilės, pradeda nervuotis, kas priveda prie to, kad dažnai netgi ir lemia seta, ką puikiai matyt galėjom mače su ispane Navarro. Nežinau kaip jums, tačiau man šiai dienai Kvitova atrodo žymiai patikimesnė, dėl aukščiau minėtų priežasčių - labai galingai pradeda mačus, amerikietes nestabilumo ir be abejo patirtis, ko dar nebuvau paminėjęs, čia gali suvaidinti svarbų vaidmenį. Sekmės
- Balsų: 42
Komentarai (5)