Labai sudomino mane kroato kofas šiame mače. Apskritai man jo žaidimas imponuoja ant hardo. Pats yra aukštas, puikus forehandas, sėkmingai žaidžia prie tinklo, stiprus padavimas. Pagerinus backhanda, būtų apskritai nesustabdomas ant kietos dangos. Šiuo atveju statymas labiau paremtas ne už Ciličiu, kiek prieš Monfilsą. Taip, rezultatai kol kas puikūs, pralaimėjimą patyria retai, tačiau numanau, jog šis etapas bus būtent tas, kuriame jis baigs savo pasirodymą olimpiniame vyrų vienetų teniso turnyre. Stebėjau mača su brazilu Dutra Da Silva, 1 sete atrodė viskas puikiai, breikavo lengvai, su padača apskritai visą mačą problemų nebuvo, neskaitant vienetinio atvejo 1 sete, kur ir tai atlošė iš 0:40. Tačiau būtent antrasis setas paliko daug abejonių dėl Monfilso galimybių šiame turnyre. Kartą davus early breiką, vėliau visiškas gruntininkas lengvai laikė padavimą, o ypač laikė ralius. Šlubavo Gaelio backhandas, jei ralis nusitęsdavo, galop brazilas vistiek paimdavo viršų. Šansų jam nebuvo tik todėl, jog apskritai nebuvo jokių galimybių priimti prancūzo padavimų. Mano manymu, Monfilso puiki forma eina į pabaigą, ir baigsis būtent šiame etape, nors ir olimpiadai laiko tiek pailsėt, tiek pasiruošt laiko buvo, tačiau jo fizinė kondicija atrodo miglota, Toronto turnyre turėjo ilgą žaidimo savaitę, po savaitės vėl čia atvyko į Rio. Trumpai tariant, manau, kad Monfilsui mače su kroatu gali stigti ištvermės, jei kroatas sugebėtų pasiimti pirmą setą, manau šansų jam pralošti nebeliktų , nes 3 sete dedu didelį pliusą būtent jam. Pats prieš olimpiadą daug varžybų neturėjo, 2 mačai 17 ir 27 liepos. Kaip ir minėjau, žaidybine prasme Ciličius vargu ar ant hardo nusileidžia prancūzui, atrodo šviežesnis ir manau šiame mače laimėti turėtų. Kituose bukuose koeficientas
- Balsų: 6
Komentarai (8)