Na Ingles totalas turėtų viršyti Jokic totalą. Ingles yra labai svarbus Australijos žaidėjas-starto penketo žaidėjas,aikštelėje praleidžia nemažai laiko,praėjusiame mače žaidė virš 25 minučių,neabejoju,jei būtų pataikęs savo mėgstamus tritaškius būtų žaidęs ir dar ilgiau. Ingles mače su Prancūzija neišnaudojo visų savo rezervų,prametė visus mestus tritaškius,kuriuos mėto tikrai neblogai,iš viso pelnė tik 4 taškelius. O kalbant apie Jokic,kuris manoma,kad įmes daugiau-tai yra rotacijos žaidėjas,kuris kyla nuo suolo. Jis yra Raduljicos pagalbininkas,nors ir labai neblogai žaidžia NBA,bet Serbijos rinktinėje jam dar reikia įsitvirtinti. Pataikė abu mestus metimus ir iš viso surinko 4 taškelius(per kaip jam ganėtinai ilgą žaidimo laiką-18 min). Viską reziumuojant, Ingles yra svarbesnė figūra Australijos rinktinėje,nei Serbijos rinktinėje-Jokic,todėl koeficientu reikia tikrai pasinaudoti,nes duodamas pakankamai geras. Sėkmės,kas eina kartu!
- Balsų: 18
Komentarai (0)