Jau ryškiai pervertintas man japonas šiame mače. Pergalė prieš Socką gerokai pakėlė jo akcijas, tačiau pats Sockas tikrai nežaidė kaip galėjo. K.Edmund sėkmingai pradėjo olimpinį teniso turnyrą ir su ,mano akimis, pajėgesniu tenisininku susidorojo gana lengvai. Tenisininkas pasižymi atakuojančiu žaidimo stiliumi nuo galinės, tiksliais ir stipriais smūgiais tiek forehandu, tiek backhandu. Japonas man apskritai nieko gero nerodo. Kaip rezultatai rodo, prieš tokio tipo žaidėjus kaip britas, žaisti sekasi sunkiau, didelio greičio neturi, stipraus padavimo taipogi, žaidžia paprastą gynybinį clayjaus žaidimą, kuris garantuoju šiandien neveiks. Kiek teko stebėt, tokie žaidėjai kaip britas, jei paspaudžia japoną, prasideda klaidos, Taro kyla problemų. Tad šiandien aš jam neižvelgiu jokių galimybių prieš gerai nusiteikusį Kyle, viskas turėtų baigtis lengva ir užtikrinta brito pergale. Užsienio bukuose jau pakritęs tiek brito kofas, tiek minusinės, tad siūlau rinktis topsportą.
- Balsų: 38
Komentarai (12)