Sveiki. Šiandien draugiškai pažaist susirinks 2 komandos, kurios į olimpiadą prasibrovė per atrankinius turnyrus. Sprendžiant iš rezultatų, matyti, kad prancūzams buvo kiek sunkiau prasimušt į OT , apturėjo kiek įdomesnių varžybų su Puerto Riku, Kanada, galbūt tą lėmė neturėjimas nė vieno tikro centro. Serbai olimpinį turnyrą praejo gana lengvai, iššūkių neturėjo, pati komanda yra labai subalansuota, taip sakant, prisirpusi rimtesnėms pergalėms. Serbai jau 2015 EU čempe buvo favoritai, galbūt tai padarė jiems meškos paslauga, šiemet jie sugrįžo dar stipresni, išlaikytas komandos branduolys, tad tiesiog renkuosi labiau subrendusią komandą, nepaisant to, kad tai tik draugiškos. Sekmės 😁
- Balsų: 4
Komentarai (2)