Bandau į Amerikos challenger lįst kur susitinka jaunas 18 metis Kozlov su nuolatos challenger lygyje sėdinčiu Kuznetsov. Taigi perspektyvesnis amerikonas čia statomas už favoritus ir nebereikalo. Jokia naujiena, jog amerikos mokyklose labiau akcentuojamas geras servavimas kuo Kozlov ir pasižymi. Tokiuose challenger turnyruose labai dažnai jis pirmo padavimo laimėjimo procentą laiko labai aukštai (80% ir daugiau), nors ir nėra eisų asas. Karts nuo karto jo bėda būna, jog pakliūna į tokius geimus, kur per visa geimą tenka žaist beveik vien antrais servais ir tai leidžia varžovams breakuot. Bet realiai jis susitinka šiandien prieš grajoką, kuris prieš stipresnius varžovus nesusikuria daug bp galimybių ir pats dažniau laikosi žaidime ant savo paties pirmo servo, kuris tokiame lygyje yra gan padorus. Kozlov dar prieš savaitę buvo pasitraukęs iš mačo, nors dabar esamo turnyro pirmame etape ir užtikrintai įveikė savo žaidimu sėdusį Golubev, bet viliuosi lygesnės kovos ir galimo overinimo per kelis setus.
- Balsų: 6
Komentarai (1)