Na Samas pridare daug triuksmo siame turnyre iveikdas Djokoviciu,po to dar pakliuvo prancuzas Mahutas,bet siandien jau ateina kanadietis Raonicius ir cia manau galas amerikieciui.siaip abu jie panasaus stiliaus zaidejai,bet visgi amerikietis labiau panasus i medi.Raonicius paskutiniu metu yra pridejes ir ant grunto gan neblogai atrodo.Turejo sunkoka maca su Gofinu,bet nieko nuostabaus,belgo ir reiy=tingas atrodo 11,tad po sio maco gan palankus manau varzovas Samas 41 reitingas.Aisku cia ne reitingai svarbu,bet visgi nematau jokiu sansu Samui.3-0 kanadiecio turi eiti ramiai.Sekmes
- Balsų: 36
Komentarai (5)