Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2016/07/01 14:14 N.Djokovic (-7,5) @-106 8/10
 

Serbas kaip visada GS starte zaidzia taip kaip jam uztenka ir kolkas anksti aukstesnems pavaroms,taciau ir su tiek broko jam sitas varzovas labai tinka sutalptinti i tokia fora. Samas geras zoles kortu zaidejas,taciau turi labai silpna galva, amerikonas cia jau perlipo per save kai istrauke graju pirmame rate kas smarkiai nustebino,antro karto kad taip sudirbtu galvyte yra mazai sansu.Serbas labai gerai priema ir jam gerai paduodantis zaidejas nera didele problema,kas daznai buna samo varzovams,ir prarades viena pagrindiniu savo ramsciu cia amerikonas neturi didesniu sansu isivelti i rimtesne kova.

  • Balsų: 8
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

_atp_wta_

Padėkų: 148

Sekėjų: 21

  • Unitai -259.33
  • ROI -2.31%
  • W% 36.31%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1501
  • Unitų atspėta: 11323.67
  • W-L-T : 528-926-47
  • Vid. unitų skaičius: 7.72
  • Unitų spėta: 11583.00
  • Vid. koeficientas: 268.6
 

Unitų pokytis

-240-246-252-258-264-2702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (13)

  • _atp_wta_ Cia ne tik kepure pries uncle Sam reiktu nusiimti bet ir visa galva,neitiketinas.. ir kas svarbiausiai per kelias dienas isliko toks, ir prie visu serbo klaidu ir neformos tokia amerikono pergale kazkas tokio kuo nebuciau niekada patikejas,nors ir tenise maziausiai galima stebetis netiketumais. Serbas jau iki tiek dagyveno kad nebemoka ne centriniuose kortuose zaisti,pernai vos islindo,siemet nebepavyko 😁 gal pagaliau fede isbegs i aikstele 😁
    Sam tai be komentarų galingai žaidė,psichologiškai atlaikė visas pauzes,kiek kartų bandė jį breikinti Nole,bet vis tiek jis nepasidavė ir laimėjo. Pagarba tikrai+Federer atgyja kaip sakiai visos galimybės imti GS ir aplenkti Pete Sampras pagal titulus. 😉
  • Cia ne tik kepure pries uncle Sam reiktu nusiimti bet ir visa galva,neitiketinas.. ir kas svarbiausiai per kelias dienas isliko toks, ir prie visu serbo klaidu ir neformos tokia amerikono pergale kazkas tokio kuo nebuciau niekada patikejas,nors ir tenise maziausiai galima stebetis netiketumais. Serbas jau iki tiek dagyveno kad nebemoka ne centriniuose kortuose zaisti,pernai vos islindo,siemet nebepavyko 😁 gal pagaliau fede isbegs i aikstele 😁
  • As pats padariau pralaimeta,neitilps jau nole i tokia fora del antro seto, pergale jo cia greiciausiai per trumpus setus likusius ,padarys ta ka reikejo vakar padaryti,bet matyt bande principus rodyti is nepasitenkinimo, bet issimiegojas gerai pagalvojo kad geriausias parodymas geras zaidimas o ne uzsispyrusios mergaites kaprizai. Piktas ir as ant lietaus,beveik tikras esu jog vakar ateme nebloga beta, turejau under 37,5 pas zvereva su youzhny kas ir per 4 setus galejo eiti,bet tie patrypciojimai su pertraukom sujauke viska ant ko buvo statomas underis, o graziausiai kad senis dabar dar ir laimeti gali gerai issimiegojas 😁
  • Neįmanoma ukuose žaisti,nežinau kiek vėluos turnyro pabaiga,tikras organizatorių galvos skausmas..
  • Ko jus skubat daryt pralosta stavke, dar cia djoko baronku pripurtyt gali, negi nepazistat jo?😁 bet tas lietus wimbedlone jau tampa katastrofinis kazkoks..
  • arniukas Mano nuomone antrą setą jau matė,kad nieko mebus tai spec paleido.Dabar mačas atidėtas ir tai labai į naudą Nolei manau gali sugrįžti į mačą 3-2 pagal setus 😁
    Galvoju gal trauma ar kas nes tai beviltiskai atrodo flash score paziurejus 😄
  • 99-9 Kas novakui kad visai nejuda?
    Mano nuomone antrą setą jau matė,kad nieko mebus tai spec paleido.Dabar mačas atidėtas ir tai labai į naudą Nolei manau gali sugrįžti į mačą 3-2 pagal setus 😁
  • Kas novakui kad visai nejuda?
  • Belekas cia😁) 😄
  • Apsimoka imt djoka? 😄
  • Rimti reikalai 😁
  • Kasatkina 2.5 graziai ziurisi ir gan realu. Cia mano siandienos statymas
  • Goffin vs Istomin over 36 @2 . Labai realus variantas.