Kazkaip nestebina Selos pergale pries Beckeri, nes pastarasis kai retirino paskutiniam turnyre, tai, panasu, kad ir neatsigavo pilnai, kai cia tiek su Thompsonu, tiek su Pella tampesi po 3 setus, kol galiausiai buvo nukirstas zydo. Visiskai man neimponuoja Selos zaidimas. Nei servo, nei kazkokios didesnes minties paciam zaidime. Varzovai BP kuriasi viena po kito. Antrais padavimais renkasi ne per daugiausiai tasku. O ir siaip nera kazkoks geras zolininkas. Seppiu ant zoles pasitikiu. Zino, ka reikia daryt ant sios dangos, zaist moka. Nurasom visus Seppio nestabilumus (nes siemet ant zoles atrodo itikinamai), ir gaunasi macas, kad zydas bus suvalgytas i viena kasa. Italas irgi padalina BP, bet bent jau antrais padavimais renkasi lygiai taip pat savo taskus kaip ir pirmais. As asmeniskai, Selai nematau jokiu sasnu siandien, ir taip jau per toli nuejo.
- Balsų: 26
Komentarai (14)