Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2016/06/21 11:58 V.Estrella @463 4/10
 

Ispanui tokie turnyrai svarba tik ta sudaro,jog atvaziuoti atsizymeti,pasiimti kelis eurus ir taskelius uz nieko nenuveikima, ta ka gauna skirstytas zaidejas sokdamas i r2. Cia yra dazniausiais variantas, bet buna ir retu isimciu. Taigi ta isimtis siai dienai man visiskai nesiziuri ir laukiu tokio verdasco koks jis moka buti kai neturi motyvacijos. Londone sujudejo gana tvarkingai,parode jog zaisti moka ir sekanti rimta stotele wimblis ir pakeliui i ji toks turnyras kaip notingemo visai neisipaiso,todel ta isimtis kuri kartais galioja siam zaidejui,sia savaite neturetu galioti. Viktoras nera zoles kortu specialistas, nera zaidejas bent panasus i ispano lygi,taciau visgi zaisti jis moka ir moka gerai ant visu dangu padoriu lygiu Ko sioje dvikovoje turetu pilnai pakakti. Kuomet verdasco nenori uzsibuti turnyre,tuomet tu ir nenoredamas laimesi pries ji o butent to siai dienai cia ir tikiuosi,todel apie kazkokias kitas galimybes ir gebejimus sioje vietoje neverta kalbeti.

  • Balsų: 22
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

_atp_wta_

Padėkų: 148

Sekėjų: 21

  • Unitai -259.33
  • ROI -2.31%
  • W% 36.31%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1501
  • Unitų atspėta: 11323.67
  • W-L-T : 528-926-47
  • Vid. unitų skaičius: 7.72
  • Unitų spėta: 11583.00
  • Vid. koeficientas: 268.6
 

Unitų pokytis

-240-246-252-258-264-2702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (7)

  • Jaziri irgi idomus variantas cia
  • Vasario 4 d. Ekvadore žaidė Verdasco su Olivo. Pirmą setą Verdasco pralaimėjo, antrą setą laimėjo. Trečiam sete Verdasco pralaužė priešininką, atėmė ir jo geimą ir aš tada pagalvojau, kad pagaliau tą vaikį padės į vietą. Atėmęs tą geimą ispanas staiga sustojo, nežaidė visiškai. Olivo atėmė iš Verdasco geimą, pasiėmė savo ir atėmė paskutinį geimą. Tada supratau, kad Verdasco žąsinas kokių reta. Eilinė parduotuvė gavosi, nafik atimt geimą, jeigu paskui nežaidi. Su tokiu šiandieniniu kofu tikiu, kad Estrela gali laimėti. Pats užmesiu.
  • Savigarba ir Verdasco? Pats bent supranti ka rasai.. as saudau daznai i langus ir pats tai zinau,nes mano tikslas nera cia kazkam kazka irodyti, bet kai komentuojat ir norit pasirodyti protingesni tai gerai pagalvokit ka rasot,nes labai juokingai atrodo. Buna kai neatrodai labai gudras ir tai pripazysti ( kaip as ) ir yra kaip nori atrodyti "kietas " bet iki to negudro dar kaip iki menulio ( tai trydabete ) . 2012 metu kazkuris is challengeriu cekijoje, tau atsakymas apie Verdasco savigarbos turejima. Sekmes lazybose, niekada nepasiduok!!
  • Ispanas manau prie didziausio nenoro zaist ir tai laimetu😁 plius yra toks dalykas kaip savigarba. Nu saudo is 10 1 paeina😄
  • _atp_wta_ Niekas man neina, bet stengtis reikia. proto lazybose nedave, bet valia yra, niekada nepasiduok!!
    Prajuokinai, na sėkmės 😁
  • tamosiuzz Gaudai tik dėl didesnių kofų, o visa kita matau tau neina..
    Niekas man neina, bet stengtis reikia. proto lazybose nedave, bet valia yra, niekada nepasiduok!!
  • Gaudai tik dėl didesnių kofų, o visa kita matau tau neina..