Idomus ketvirtfinalio machas siandien nusimato Londone ant zoles,kur susitiks Muller Gilles pries Bernarda Tomiciu.Na man cia geras pasirinkimas be jokios abejones yra geimu overis,tad trumpai bandysiu argumentuot savo pasirinkima.Visu pirma abu zaidejai turi labai smarkius padavimus,o ant zoles tai faktorius nr 1,kuris lengvai veda link overio.Abu dabar igauna pagreiti ant zoles,demonstruoja nebloga tenisa.Mulleris siame sezone suzaides 7 machus ant sios dangos ir patyres vos viena pralaimejima finale nusileides zoles ''arkliui'' Mahutui.O Tomicius savo ruoztu suzaides 4 kartus ir patyres taip pat viena pralaimejima pries ta pati prancuza N.Mahut😁 Siai dienai abu varzovai sveiki,servas abieju veikia uztikrintai,atliekama nemazai ACE,kas siandien leis rinkti lengvus greitus taskus bei uztikrintai arteti prie overio.Toks totalas gali lengvai sueiti ir per du setus.Ka gi,bandom.
Ir kitas mano pasirinkimas is sito paties macho butu Muller pliusinis pranasumas geimais +1.5 Kodel? Muller siai dienai man atrodo stabilesnis.Siame turnyre jis neatidave nei vieno savo padavimo ir apskritai tai zaidejas,kuris itin retai buna nubreikinamas,kadangi turi monstrishka padavima.Kas dar krenta i akis,tai jog tarpusavyje sie zaidejai yra zaide 4 kartus (3 kartus ant hardo ir karta ant zoles) ir visas 4 pergales iskovojo ne kas kitas,o butent Muller.Tad nelabai Tomic turi prieshnuodziu pries galingaji liuksemburgo atstova.Nusitesus setui iki TB,ten taip pat visi kozeriai Mullerio rankose,tai jis vakar irode mache pries Isneri.Siandien man Mulleris cia yra favoritas,taciau apsidraudimui paimsiu +1.5 geimo.Nors fora ir atrodo juokingai,taciau tokiame mache yra didele tikimybe ishvisti trys setus,todel kad ir tokia mazyte fora yra verta paimti.Sekmes visiems kas kartu bandysit eit😉
- Balsų: 24
Kohlsreiber
Kohlsreiber