Gasquet puikioje formoje, neįtikėtinai gerai juda korte, padaro labai mažai neišprovokuotų klaidų, puikūs apvedimai. Jokių šansų nepalikta nei Kyrgios, nei Nishikori kurie buvo gerose sportinėse formose. Murray be abejonės yra labai geras grajokas, bet man jo žaidimas labai apgailėtinas, kažko trūksta, daug klaidų, kažkoks nesavas. Stebint abiejų tenisininkų rungtynes iki rytojaus susitikimo, man sunku pasakyt kas čia aiškus favoritas. Kad ir kaip bežiūrėčiau, nutariau imti atsargesnį variantą t.y. +1,5 seto. Tai reiškia, kad Gasguet turi laimėti arba gali pralaimėti po 5 setų kovos. Įprastai tokio statymo veikiausiai neimčiau, bet šiandien viską sudėjus, tikrai bandomas variantas. Sėkmės.
- Balsų: 42
Komentarai (5)