Sveiki, na cia lengvu rungtyniu nebus, Zalgirio pagrindinis pliusas, tai namu aikste, tuom viskas ir baigiasi. Nors kaunieciu startinis penketas neblogas, bet ant suolo, beveik nei vieno, lygiavercio ar bent panasaus, keitimo. Ryto sudetis lygesne, todel pabaigoje jie turetu atrodyti zvaliau. Jeigu vilnieciams pavyks uzsidengti tritaskius, tai nematau zalgirieciu issikapstanciu su savo deriniais. Visgi, kad ir sunkiai, manau pergale sves Rytas. Nors ir palaikau Zalgiri, bet Krapikas ne Koperfildas - stebuklu nebus.
- Balsų: 0
Komentarai (1)