AHL lygos pusfinalio antrose varzybose siandien susitiks Hershey Bears pries Toronto Marlies.Serijoje iki 4 pergaliu pagrindiniai favoritai i cempionu titula Toronto Marlies atsilieka 0-1,todel siandien sieks islygint serijos rezultata.Kas seka mano prognozes tas zino,kad ne karta esu rashes apie Toronto Marlies ledo ritulininkus,tad daug nesiplesiu.Tai stipriausia AHL lygos komanda siame sezone,savo sudetyje turinti tokius stiprius zaidejus kaip Carrick,Leipsic,Nylander,Hyman bei Arcobello( kuris siandien mano manymu imus gal net ne viena ivarti ir bus pagrindinis pergales kalvis).Musha Torontas daugybe ivarciu,puolimo potencialas milziniskas.Reguliariajame sezone daugybe kartu visi is eiles varzovai buwo dauzomi nepadoriais rezultatais.Tas pats Herhey Bears isvykoje buwo ishneshtas 2-6.Siandien motyvuoti bei ishtroshke revansho uz pirmasias serijos praloshtas rungtynes Toronto Marlies ledo ritulininkai turetu pasiekti uztikrinta pergale,tuo paciu islygindami serijos rezultata bei igydami namu pranasuma.Sekmes visiems kas kartu😉
- Balsų: 2
Komentarai (0)