Kolega viska aprase daugmaz kaip ir turetu but su Bayerno pergale, bet mano pasirinkimas cia butu Bayerno kaip minimum 2 golai. Pats irgi linkstu i Bayerno pergale, bet visu pirma, Bayernui neuzteks vieno golo pergalei (beveik neabejoju tuo), nes Dortmundas yra tikra puolimo masina. Sneketa jau simta kartu apie si kluba. Jei ziuret i paskutinius macus, tai is Dortmundo paskutiniu 12 macu maziausiai 3 golai buvo musami net 10 kartu. Bayernas zaidzia labiau su protu, daznai pristabdo rimtuose macuose, ikale banke, bet Borusios zaidimo stilius nesikeicia ir nesikeis, turbut, ir kita visa sezona. Ivarciu siandien turetu but daug, neziurint kad finalas. Paskutinis tarpusavio macas 0:0 pries gerus 2 menesius jau yra pasityciojimas tarp tokiu klubu. 2:0 2:1 2:2 siandien svieciasi.
- Balsų: 32
Komentarai (7)