Na nesu didelis teniso ekspertas,nors ir neretai imu tenisa.Ana savaite gerai ejosi su Basilashviliu tik finale paemiau Strufa ir degiau 😁.Tikiuos nesulauksiu dideles kritikos 😁.Tiesiog krito i akys toks aukstas kofas uz Viola,nu nera jisai visiskas "lavonas" be to ir varzovas ne ka aukstesnio lygio.Manau cia netgi 60-40% Violos naudai,ir korto seimininkas tikrai pajegus laimeti netgi 2-0.
- Balsų: 18
Komentarai (9)