Nors ir labai retai čia parašau, bet karts nuo karto sugrįžti malonu! Taigi Ispanija, sezonas eina į pabaigą, o galutiniai taškai ant i dar toli gražu nebaigti dėti! Sakykit ką norit, bet matracai šiose varžybose gali ir paslysti. Savaitės vidurį laukia išvyka į Vokietija kurioje bus žaidžiamos vienos svarbiausių sezono rungtynių. Taip, yra taisyklė jog svarbiausios rungtynės - artimiausios, bet šį kartą tiesiog privaloma bandyti prie tokių aplinkybių žinant jog Rayo taip pat mėgsta mušk ir bėk futbolą. Viską sudėjus turim Atletico kurių nusiteikimas šioms rungtynėms abejotinas dėl artėjančių rungtynių savaitės vidurį + yra galimybę jog duos kažkam iš pagrindo pailsėti, o kitoje barikadų pusėje turime pašėlusį futbolą propaguojančius Rayo todėl toks koef yra tikrai value.
Sėkmės😡
- Balsų: 40
Komentarai (2)