Granollersas siemet kaip Feniksas pakilo is pelenu ir rodo labai grazu, kokybiska tenisa nuo kovo vidurio. Atsirado ir agresyvumas, ir pasitampyt moka korte, nors siandien jam visu ginklu ir nereikes. Karlas yra visiskai nulinis is pacio zaidimo, todel jei vakar Lajovicius nesuteike nei vienos galimybes breikint, tai lygiai to pacio tikiuos ir is ispano (na bent jau kad issaugos 1-2 BP, jei suteiks). Karlas vien servu ir gyvas, bet uztenka kad servas uzsikisrstu kazkuriuo momentu, ir galima laukt antru servu valgymo is ispano puses. Tebunie viena seta Karlas pasiima po TB, bet treciam jau bus galima tiketis ir dvigubo breiko is Granolerio. Siaip mano spejimas, kad bent vienam sete ispanas padarys 6:3, o jei Karlas isservuos iki dvieju TB, tai bus vertas pagarbos tokiu metu ant grunto. Idomumo delei parasysiu, kad paskutiniuose macuose ant grunto Karlas nuo Sousos pasikrove 6:3 7:6, o nuo Pouille 6:3 6:4. Mano manymu, ispanas siam momentui yra geresnis uz abu minetus.
- Balsų: 36
Komentarai (16)