Na pirmos rungtynes baigiasi trijais ivarciais.Siandien manau bus kazkas panasaus.Slovenai namuose jauciasi kur kas geriau.Ir musa beveik visose rungtynese.Rusai isvykoje tikrai zaidzia gerai laimejo trejas varzybas ir vienas pralaimejo.Ir taip pat isvykoje musa nemazai ivarciu
- Balsų: 0
Komentarai (0)