Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2016/04/06 16:05 Sūduva (-6,5) @-118 9/10
 

Na, manau atėjo laikas LMKL nesąmonėms. Netikiu, kad šiandien bus dar viena sensacija. Kibirkštis gerai patriukšmavo, tačiau būkim realistai - Sūduva tikrai pajėgesnė komanda, tiesiog jai reikia lošti savo žaidimą. Samulėną, kaip trenerį jau senai nurašiau, tačiau komandos branduolį sudaro žaidėjos veteranės, tad atėjo laikas joms parodyti klasę ir iškovoti auksą, nes kai kurioms žaidėjoms kita tokia proga gali ir nepasikartoti. Namų salėje užtektų pataikyti laisvoms ir vaizdas iškart būtų kitoks nei paskutinėse rungtynėse. Kibirkšties komandoje peršalusi buvo L. Juškaitė, traumuota V. Horobets (ją medikai žadėjo pastatyti ant kojų, tačiau nemanau, kad spės atstatyti iki pilno pajėgumo).Kaip žinia Samulėnas ir Sabonis yra draugeliai, tad teisėjų pagalbos faktoriaus taip pat neatmetu. Tikiuosi šiandien užtikrinto žaidimo iš namų, tokio, kokį rodė viso sezono metu. Aš bandau eit stambiai.
Sekmės.

  • Balsų: 28
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

604

Padėkų: 251

Sekėjų: 135

  • Unitai 180.13
  • ROI 11.72%
  • W% 59.36%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 189
  • Unitų atspėta: 1732.13
  • W-L-T : 111-76-2
  • Vid. unitų skaičius: 8.21
  • Unitų spėta: 1552.00
  • Vid. koeficientas: -107
 

Unitų pokytis

2001941881821761702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (9)

  • Nu ką, paėjo 😁))))
  • Ziauru.. jos nba zaidzia?? kam bauduot paskutine bauda pzdc, +8.5 turejau*****
  • Jus hebra pirma palaukite pabaigos,o tada kritika rasykit
  • Apgailetinas Samulenas kaip ir visa Suduvos komanda. Dziaugiasi lyg butu laimejusios pries cempiones 😄 Finale tik uz Salku!
  • Vis dar zmogus stato aklai isitikines, kad vienos ar kitos bobos stipresnes...
  • Graziai juda kibirkstis, laimes ir eis i finala
  • Einu priesingai ( 5 ki pusfinalio macai, visur pliusines ejo ). eis ir 6tam. uzmotyvuos streimikyte kibirksti !
  • VicenteR Bukim realistai - utena irgi buvo dviem galvom stipresne😁
    Taip pat dviem galvom aukštesnė, bet puolime nepasiėmė kamuolių. Ten reikalas buvo toks, kad jokio kovingumo pas žaidėjas, jos mintimis buvo tik finale. Nei pačios, nei treneris nesugebėjo įpūsti kovingumo. Tokios kaip Alminaitė ar Šimkutė apskritai nepratusios tvertis - stovi, iškelia rankas ir ima kamuolius, o čia jas nustumdavo ir viskas + Balčiūnaitės suvaidintos pražangos irgi buvo impulsas rungtynėms. Kalbant apie Šimkutę ar Alminaitę, jos niekada nebuvo mėgėjos dirbti dėl kamuolių (tiek LSKL, tiek LMKL). Dar tai, kad Utena labai priklausoma nuo įžaidėjų, tiek Solopovos, kuriai serija klostėsi tragiškai, tiek dar tragiškiau atrodžiusios Valentienės, kuriai žaisti prieš Okockytę jau per daug sudėtinga. Utenos žaidimas - neina įžaidėjoms, komanda pralaimi, nes aukštos nebegauna kamuolių. Šiandien situacija kiek kitokia. Užtektų pataikyt laisvoms žaidėjoms, gi profesionalės. Sūduva turi belekokį spaudimą, manau, kad patyrusioms žaidėjoms, tai nebus kažkoks faktorius, kuris galėtų neigiamai įtakoti jų žaidimą. Aišku per pastarają savaitę teko daug ko prisiklausyt iš moterų krepšinio auditorijos - nuo Samulėno jookio autoriteto komandoje neturėjimo iki kai kurių Sūduvos pagrindo žaidėjų, jau dabar turimus planus kitą sezoną palikti komandą. O kaip bus iš tikrųjų, greit pamatysim 😁
  • Bukim realistai - utena irgi buvo dviem galvom stipresne😁