Rytoj septintajame Danijos ledo pusfinalio mace susitiks pagrindiniai favoritai i cempionu titula Sonderjyske (1 vieta reg.sezone) pries Esbjerg (3 vieta reg.sezone).Zinoma Sonderjyske cia yra stipresni ir tai jiem reikia rytoj irodyti namu aiksteleje.Pralosinedami serijoje 1-3 ir atsidure labai pavojingoje situacijoje Sonderjyske islygino serijos rezultata taip susigrazindami namu pranasuma ir dabar turi visus sansus keliauti i finala.Reguliariajame sezone Sonderjyske turejo geriausia gynyba ir ne karta yra irode savo pranasuma,laimedami pries Esbjerg.Tikekimes rytoj toks grandas kaip Sonderjyske ishnaudos visa savo potenciala bei irodys,jog yra verti zengti i finala bei tapti cempionais.Rytoj ne tik namu, bet ir psichologinis pranasumas (islyginus serija 3-3 atsiliekant joje 1-3) turi duoti savo vaisius.Bandome su pranasumu -1 ir laukiam uztikrintos Sonderjyske pergales.Sekmes visiems.
- Balsų: 2
Komentarai (2)