Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2016/04/04 12:40 Real @-143 10/10
 

Iš šono atrodo, jog bus masinė stafkė, ant kurios tiesiog visi aklai mes. Tačiau pasvėręs viską, manau kad rizika tenkina koficientą ir vertą bandyti.
Geras tas realas yra, atrodo tikrai įspūdingai, nustebino ČL, negalvojau kad taip gerai prieš AS ROMĄ sužais. Tikėjausi minimalių rezultatų, tačiau parodė, kad gali eiti toli ČL. Prieš Barcos grajų, net keista pasirodė, kaip tokius rezultatus rodanti komanda, laikoma tokai anfavorite, už kurią duoda 5+ kof. Buvau tikras kad realas duos kovos Barcai ir taip atsitiko. Išplėšė pergalę. Nematau kitiap, kaip tik dominavimo jų šiose varžybose, daug progų ir panašiai. Realas traumų neturi rimtesnių, sekančios varžybos namie prieš Eibar, tai galima susikoncentruoti čia. Ir leisti žvaigždynui pasireikšti.
Wolf jau šitas etapas tikria galas, matant jų žaidimą. Labai pasisekė jiems, kad gavo Gent ir sugebėjo net iki čia nueiti. Nieko mano akimis įspūdingo ten neparodė. Aišku komanda nėra visiškas nulis, sugeba pažaisti.
Taigi, man tai čia daug pranašesni atrodo Real, manau įmuš ne vieną įvartį.

  • Balsų: 142
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

FixBobe

Padėkų: 15

Sekėjų: 46

  • Unitai 75.22
  • ROI 15.38%
  • W% 57.63%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 62
  • Unitų atspėta: 588.22
  • W-L-T : 34-25-3
  • Vid. unitų skaičius: 8.27
  • Unitų spėta: 513.00
  • Vid. koeficientas: 120.7
 

Unitų pokytis

9084787266602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (38)

  • Puikia ;DDDD
  • Perkunas33 Tas jausmas kai likes 327 kofo tapete tik 2.5 overis ir barcos pergale pries zalgiri ryt ir neimusa ne Wolfaburgas o Realas ir nuo 25 minutes stovi 2-0 rezas. Pasol jie *** , mestu ta Kristina greiciau ir vsio, pasake kad parduos *** dejes jis isvis zaidzia dbr 😄
    Ronaldo parduos?
  • Tas jausmas kai likes 327 kofo tapete tik 2.5 overis ir barcos pergale pries zalgiri ryt ir neimusa ne Wolfaburgas o Realas ir nuo 25 minutes stovi 2-0 rezas. Pasol jie *** , mestu ta Kristina greiciau ir vsio, pasake kad parduos *** dejes jis isvis zaidzia dbr 😄
  • FixBobe Liuks grajusXD
    Super super 😄
  • Liuks grajusXD
  • Blem city koki lygioj vietoj prasileido ivarti..senai tokios nesamones nemaciau😁
  • Na apie pergale ,tai jau svajot neverta,bet jeigu Real galvoja apie pusfinali,tai bent 1 must reik
  • Bent jau visi draugiškai suleidom šaibas😁
  • Kolkas didelis klaustukas su realu ar dar pakils ne zaidimas visiskai nesiklijoja net kamuolio nepalaiko : D
  • Eina nafik,matet koki city praleido?😁)
  • Opa ir city kala 😄 Super,joja kofai 1.70 😁)
  • pimpackiukas Numete bukai kaulai ligoniams, sunese milijonus ir dabat visi ciulps pirstus kaip visad...masofke Uefa niekad nepraeina. Platini ispiso, bet visa mafija pasiliko
    Futbolas-lazybu bendroviu karalius😁 manau rialas 1 imus,baigsis 2-1 ,o namie jau isnes ir visi patenkinti ir bukai pakele saibu ir pusfinalyje tas,kas ir turi but😁
  • Ble ka jus vartojat mafijos jus..
  • Numete bukai kaulai ligoniams, sunese milijonus ir dabat visi ciulps pirstus kaip visad...masofke Uefa niekad nepraeina. Platini ispiso, bet visa mafija pasiliko
  • Gerai gerai viskas cia 😄
  • Nu adsakiau uz isvyka kofas per mazas uz reala ir kaip isvykose jie losia
  • bugnas6 O, pradeda listi ekspertai "kurie mane kitaip", tik iki ivarcio nemate reikalo to pasakyt viesai
    As nemaniau kitaip deja, tik konstatuoju fakta.. graudu 27minute ir jau 2:0
  • Islindo tie kurie pastate uz vilkus 😁 dar nevakaras
  • Biski pasimete realas praleides pirma : D
  • O, pradeda listi ekspertai "kurie mane kitaip", tik iki ivarcio nemate reikalo to pasakyt viesai
  • "triuskina pakolkas vilkus"
  • Cia net nera ko lyginti. Realas tiesiog nusluos vilkus. Aisku kamuolys apvalus, bet pagal lygiu skirtuma tai atrodo ir kiolnas galetu zaisti pries reala. Taip nera bukim realistai
  • FixBobe 😄D kam čia prikišti mano pliusavimą? Ir kažką dar bandyti įrodyti? Turėčiau -200 unitų, tylėčiau kaip pelė po šluota iš gėdos. Man išviso neikad nedaėjo, kaip matai kad tokiam minuse sėdi, nedaeina kad jau laikas sustoti? Ar tau taip negaila pinigų iš kažkur gaunamų?
    Cia pastaba buvo i tavo pagyra ir is atsako matosi jog pasakiau teisybe.
  • 😄D kam čia prikišti mano pliusavimą? Ir kažką dar bandyti įrodyti? Turėčiau -200 unitų, tylėčiau kaip pelė po šluota iš gėdos. Man išviso neikad nedaėjo, kaip matai kad tokiam minuse sėdi, nedaeina kad jau laikas sustoti? Ar tau taip negaila pinigų iš kažkur gaunamų?
  • FixBobe Matau kitaip ir iš to sistemingai pliusinu 😁 o paskutinis sakinys tavo, tai išvis per šoną, net nesupranti ką turėjau omeny o kažką čia įrodyt bandai, bet nekeista jau iš taves sulaukt profesionalių komentarų
    Pagal tavo prognozes ir destomus faktus bei argumentus (kuriu praktiskai nebuna) tas sistemingas pliusavimas tik sedejimas ant sekmingos bangos 😁 sekmes ir toliau su ta banga plaukt 😉 😁
  • Viskas atvirkščiai, niekada su realu neidavau
  • Fixbobai tavo vaizdo perdavimo ar tai vaizdo gavimo technika sugedus? tikrai realas nezaide gerai pries roma, nebent varzybu nematei ir taip sakai. typo - ai gi cia realas, jie visada gerai zaidzia 😄D
  • Nu tai ir iš šito sakinio nieko negali sakyti, nes aš prieš varžybas blogesnio žaidimo realo tikėjausi, tai visiškai mano žodžiai teisingi. Nesitikėjau kad taip gerai, kaip sužaidė sužais😁
  • Kableliu? Sakinys tavo negalvojau kad taop gerai pries roma suzais jokio kablelio o siaip laimeti turetu nes roma dabar geriau nei vilkai be kalbu o ir po klasiko bus pakilime realas bet kofad per mazas uz isvyka ksf rizikuoti geriau tada ht ft imti
  • Matau kitaip ir iš to sistemingai pliusinu 😁 o paskutinis sakinys tavo, tai išvis per šoną, net nesupranti ką turėjau omeny o kažką čia įrodyt bandai, bet nekeista jau iš taves sulaukt profesionalių komentarų
  • Taigi medinis dzeko ir salah neimuse is super progu. Galejo bent jau pora bankiu kalt roma. pirmose irgi maziausiai pora. Aisku realas laimes, bet nei gerai zaide pries Roma nei ka. Anyway, Roma>Wolfsburg(dabar) Naldo ner, Dost bbz. Draxleris vienintelis kazka ten konstruoja normaliai, daugiau tai...😁 laimes realas, tik nemanau, kad isvis reiktu statyt tau jei taip matai varzybas 😄 biski juokinga net sry
  • Ir neminėjau kad žaidė nuostabiai, tai jei nori kažką įrodyti bent neiśkraipyk mano žodžių, atkreipk dėmesį į kablelius.
  • Skirtingai matome futbolą tuomet, tačiau vistiek statymų tikslas manau visų taspats, laimėti. Roma turėjo tikrai gerų progų, bet mano akimis ir realas turejo ne vieną neblogą dar.
  • Taip gerai pries roma omg jau taip jei ziurejai futbolo nenusimanyti apie futbola baisu 1 roma puikiai zaide kontroyaku futbola ir turejo ten buti romos 1 ivartis jei ne klisius sharavajus pats,zidanas pripazino kad zaideme baisiaiir pasiseke mum 2 tenxsu,aide geriau realas bet prisiminkime 2 auksines progas romos salahas ir kas tendar 2 kelini zaide apyliges komandos irsakymas kad nuostabiai zaide relas nesamone didziausiai tik tiek kad siuo metu roma uz vilkus yra aiskiai stipresne
  • Manau net -1 cia yra labai realu.
  • Ower cia gerai ziurisi
  • Taip, mačiau.
  • Taip gerai pries ROMA ? Tu bent matei kaip abi rungtynes?