Na i Danu ledu lendu pirma karta,bet pabandysiu paprognozuoti sio maco 1 keliny! danai zaidzia gan rezultatyviai,todel jau ne karta stebiu kaip lengvai permusa totalus,todel bandau rizikuoti ir imu! Esbjerg yra lyderiai todel bandys manau nuo rungtyniu pradzios atakuoti vartus ir musti saibas,o dar geriau jei pirmi imustu sveciai tada siam ivykiui lb gerai butu nes lyderiai bandytu lyginti! varzovai stovi lenteles apacioje,todel favoritas aiskus cia! tad sekmes 😁
- Balsų: 0
Komentarai (1)