Grįžtam su LMKL kovom. Pirmas pusfinalis. Varžovės viena kitą gerai žino, o ir rezultatų buvo įvairių. Suduva pralaimėjo,bet buvo ir sutriuškinusios vilnietes. Kibirkštis daugiau namų komanda išvykose lošti sunkiau sekasi. Pusfinalyje Sūduvai jau nebebus kur taupytis, reikės žaisti maksimaliai susikaupus. Fora nedidelė, būčiau tokią ėmęs ir be Sūduvos pasistiprinimo. Teko man matyti kaip lošia naujokė. Paliko puikų įspūdį: greita, techniška, atletiška puolėja. Gerai kovoja dėl kamuolių ir turi puolimo judesių arsenalą po krepšiu. Walker-Šalkauskės duetas turėtų dominuoti. Jei Šalkauskė ir Svarytė žaidžia labiau atsitraukusios nuo krepšio, tai naujokė pridės jėgos būtent po krepšiu.
Sėkmės!
- Balsų: 40
Komentarai (18)