Sveiki sveiki!
Moterų finalas amerikoje. Susitinka vietinė Williams su baltaruse Azarenka.
Asmeniškai aš nematau jokių prošvaisčių Azarenkai. Vargo turnyre su aug kuom, varžovės nusisekė ir nebuvo pačios stipriausios. Tuo tarpu Williams visas be gailesčio plaka 2:0. Paskutiniai 2 etapai buvo su stipriom varžovėm. 5 WTA reitinge esanti Halep ir 3-Radwanska. Abidvi be gailesčio suplaktos 2:0.
Čia tik sausa amerikietės pergalė ir manau gana nesunkiai. GL 😁.
- Balsų: 38
tau net Rafaelis yra vienas megstamiausiu zaideju,bet tuo paciu atrodo kad hardas ne jam,zmogui kuris ant to hardo pasiekimu turi tiek kiek daugumai tik pasvajoti,bet aisku jis juk grunto karalius tai tas pasako kad tik ant tos dangos jis zaidejas.Plius sitas zaidejas turi viena geriausiu jei ne geriausia fizini pasiruosima bet tau ir tas sunkiai zinoma apie savo megstamiausia zaideja.Apie kitus fokusus nebesiplesim nes panasu jog neadekvaciai reaguoji i aplinka zmogau 😁 Sekmes, daugiau diskusiju nebus,cia prie geros nuotaikos parimavau 😁
tau net Rafaelis yra vienas megstamiausiu zaideju,bet tuo paciu atrodo kad hardas ne jam,zmogui kuris ant to hardo pasiekimu turi tiek kiek daugumai tik pasvajoti,bet aisku jis juk grunto karalius tai tas pasako kad tik ant tos dangos jis zaidejas.Plius sitas zaidejas turi viena geriausiu jei ne geriausia fizini pasiruosima bet tau ir tas sunkiai zinoma apie savo megstamiausia zaideja.Apie kitus fokusus nebesiplesim nes panasu jog neadekvaciai reaguoji i aplinka zmogau 😁 Sekmes, daugiau diskusiju nebus,cia prie geros nuotaikos parimavau 😁