Ukraina namie priima Graikus. Pirmasis susitikimas baigesi 0:0. Pelnytos lygiosios, nei viena komanda neatrode geriau uz kita, lygus macas, logiskas rezultatas. Pries pirma susitikima, koeficientai buvo panasus, daug kas state uz underi ir labai graziai jis suejo. Taip, dabar vel tas pats, ko ir galima buvo tiketis, taciau situacija dabar visai kitokia. Taigi, Ukrainai butina pergale, lygiosios netinka, nebent 0:0, bet tada jau prasidetu tai ko Ukrainai maziausiai reikia. Graikam, nulines lygiosios galbut nebutu tragedija, taciau tai irgi ne geriausias variantas, todel pergales reikes abiems komandoms. Zinoma nesitikiu cia pamatyt atviro futbolo, taciau susikloscius tam tikrai situacijai gali ir taip atsitikt. Tikrai negaleciau pasakyt, kad abi komandos turi mirtina gynyba, taip toli grazu nera, skyliu buvo, kaip buvo ir progu keletas, kur galima buvo pelnyti ivarti. Pabandykim padeliot ivykius. Sakykim pirmi musa Ukrainieciai, kas visai tiketina, komanda turi nebloga puolima ir zaidzia namie. Graikam nelieka nieko, kaip tik mestis i puolima, o imusus Graikam, Ukrainai lygiosios 1:1 jau netinka. Tada jau Ukraina mestusi i ataka. Paemus is kitos puses, vel tas pats, pirmi musa Graikai, Ukraina metasi i ataka su kaupu, bet rizikuoja prasileist. Gaunasi tokia pasaka be galo iki 90 minutes. Kas svarbiausia, kad butu imustas ivartis, kuo anksciau tuo geriau. Pirmajame susitikime, Graikai suzaide gana keistai sakyciau, zaide namie, taciau priekyje turejo vieninteli puoleja Geka. Tik antrojo kelinio viduryje pasirode Charisteas. Is vienos puses, namie liko sausi, taciau viska paliko atsakomajam macui, todel cia tikiuosi isvysti labiau atakuojanti tiek graiku tiek Ukrainieciu futbola. Rizikos daug, sutinku, todel komentarai su panasiu tekstu ne visai reikalingi. Bet vistik koeficientas manau per didelis, ir bandyt tikrai verta. Sekmes
- Balsų: 0
Komentarai (7)