Susitinka pernai metų čempionės su šio sezono fiasko. Aisčių gretas paliko lyderė J. Marmienė. Šiandien komandai nepadės ir H.Vyšniauskaitė, kuri šiuo metu turi neblogą formą. Dar keletas žaidėjų apsirgusios. Šiandien Aistės lemsis daugiau atsarginėmis, kurių lygis silpnas. Tikiuosi 40+ namų pergalės. Sėkmės.
- Balsų: 16
be to kad šiandien nebus 2 svarbių žaidėjų, komandai sezonas jau palaidotas po pralaimėjimo Šiauliams. Žaidėjos nebeturi jokios motyvacijos. Aišku Utena duos savo suolui lošti,bet jos kaip tik yra motyvuotos parodyt ką gali ir jaučia žaidimo alkį. Žinia apie Marmienės išėjimą sukrėtė LMKL, na bet nebuvo labai netikėta. Aistėms nebeliko nieko daugiau tik 'atidirbti' algas, pergalių daugiau nelabai nusimato. Aš statymą argumentuočiau pagr, kad pas viešnias 0 motyvacijos. Juk nk nebepakeis. O Utenai bus nebloga treniruotė. Šiandien loš be 2 starto žaidėjų. Jos sumesdavo nemažą dalį komandos taškų. Nepaeit gali nebent ir Utena bus SUPER DUPER ULTRA atsipalaidavusios. Ir žais mažiau nei 1/10 kojos. Šios rungtynės puiki proga namams pasimokyti taktinių gudrybių 'in game' situacijose.