Taigi, kol jūs nenumušėt tokio gero kofo, imu Arsenalą.
Arsenalui, negreit rimtesnės varžybos, gali pilnai koncentruotis čia. Siekama aukščiausios vietos lentelėje, taigi į tokias varžybas bus žiūrima labai labai rimtai, ir nemanau kad jie tokią progą galėtų praleisti.
Prieš Barcą, Arsenal mano akimis pasirodė puikiai, žaidė agresyviai, kartais trūko plauko iki golo. Rimtesnių traumų nematau, o žaisti potencialo yra pilna. Nemanau kad Vengeras, su tokia sudėtimi, galėtų nepasiimti trijų taškų, esant tokiai situacijai.
O MU, graudu, nelabai yra ka pridurti. Nebent kad kad traumų eilė vis dar tapetų ilgio.
Kas mėtot ypač stambiai, čia arsenal 0, išvis pasaka, mano akimis.
Tikėkimės niekas nepasikeis, ir bus lengvi pinigėliai.
- Balsų: 58
Komentarai (11)