Patraukė akį šitas susitikimas. Berankis h2h veda 2:0 prieš dzumhura vis laimėdavo, bet kažkaip šiemet sakyčiau kad dzumhur stipriai patobulejas ir pagerines savo žaidimą. Nusieme grajokus šiemet ne tokius kaip berankis o kitiems kovos irgi davė. Žodžiu žmogus kuris dažnai stengiasi dėl pergalės panašiai kaip ir berankis tik lietuviui dažnai nesiseka. Netikiu kad čia bus 2:0 rezultatas nebent berankis gryba supjautu kaip dažnai tą mėgsta, bet realiausia kad viskas spręsis 3 sete. Tiesiog žinant lietuvį man nekyla rankos už jį det, daug patikimesnis ir solidesnis šiuo metu atrodo jo oponentas.
- Balsų: 72
Komentarai (2)