Taip mane cia visi uzsipuls sakys jog Cska lengvai paims Zalgiri.
Taciau Zalgiris namie atrodo visada galingai gal su Laboralu atrode prastai, bet su Saro atejimu viskas normaliai kaip ir.
Niekas netikejo jog Zalgiris Olympiacosa namie paims. Ir dar kaip paeme sutriuskino.
Visi tada irgi eme Oly foras tasku pranasumus, o patys matem kas vyko aiksteleje.
Nesakau det all in jokiu budu, taciau galima bandyt det uz Zalgirio pergale.
Kamuolys apvalus, Zalgiris be jokiu zaideju trukumu Pocius neaisku del seimynines mirties ar zais, nes sekmadieni nezaide, bet Pocius man Zalgirio zaidima asmeniskai gadina.
Einam su Lietuviais tikiuosi arena uzkurs pirti.
Juolab Cska isvykose irgi ne riesutas Laboralas patvarke juos irgi namie ;D
sekmes kas bandys eit kartu!
- Balsų: 42
Komentarai (3)