Kofas gerokai nukritęs, nuo to laiko, kai krito į akį man šis. (prieš dar praitą turą).
Lazio kažkokie graudūs man, praitose vieną shot on target turėjo, nors pusę varžybų žaidė 11v10. Prieš juvę išviso graudžiai sužaidė, jei tai galima būtų vadinti žaidimu. Tačaiau prieš Chievo sulošė kažkaip per gerai, jei taip pasikartos gali būti problemų, šis banguotumas lazio šiek tiek prideda baimės, tačiau vistiek mano akimis Napoli win.
Napoli žaidžia labai gerai, stulbinama forma, negalvojau kad taip užais prieš Empoli, dar kitos varžybos neprieš stipriausius varžovus, galima čia susikoncentruoti.
+ Lazio traumų sarašo ilgis, beveik kaip pasmane namų tapetų.
Tikėkimės nesamonių neįvyks nei aikštelėje, nei kieno nors galvoje, tad ir sėkmės nereikės.
Galima ir -1.
- Balsų: 52
Komentarai (3)