Anglijos taure. Susitinka championshipo Nottinghamo komanda pries premjier lygos Watford ekipa. Einu su Warford pergale. nottighamas rimtai i taure neziuri,ju pagrindinis tikslas championshipe pakliuti i playoffus ir kovoti del patekimo i premjier lyga, cia manau jie pamegins pasispardyt bet perdaug nesidraskys,beje jie jau 11kart is eiles nepralaimeje,tai dabar butu pats laikas. O Watford ekipa daug stipresne,dar megins pakovoti del taures,turi gerus puolejus,taigi megins uzbaigti viska cia, nes lygiuju atveju bus perzaidziamas macas.
- Balsų: 6
Komentarai (0)