Sveiki mieli losejai ir siaip ledo rytulio fanai.Susitinka dvi ekipos kurios kovoja del patekimo i playoffa.Avto-74 taskai,Neftehimikas-72.Varzybu kaina milziniska,motivacija tikrai bus pas abejas komandas,todel sulauksim tikrai atkakliu ir idomiu varzybu,sie vyrukai paskutiniasias trejas varzybas laimejo:palazustas ak barsas ir lada,uzvakar nugaleta magnitke.Kabinasi avto savo progos,ko nepadre Neftehimikas pralaimedamas abi namu varzybas,cska ir traktoruij.Einu su Avtomobilisto ekipa vedama nauja rusijos ledo rytulio zvaigzde A.Golyshevu.Sekmes.
- Balsų: 14
Komentarai (1)