Prasideda europos čiampas. Trumpai apie pagrindinius argumentus, Lenkai žaidžia namie, fanus turi tikrai aršius, kurie moka per tokius turnyrus palaikyti.Surinko Lenkai visus savo stipriausius žaidėjus. Todėl tikrai norės laimėti.
Serbai atvažiavo ne stripriausios sudėties. Naujas treneris, draugiškose nieko nenuveikė. Iš pagrindinių žaidėjų nebus Ilčič - susilaužė pirštą, ir Vujin.
Tai tikrai didelės netektys Serbams.
Nenustebčiau, jei sužaista būtų i vienus vartus.
- Balsų: 8
Komentarai (0)