Pabandysiu dar su Ežerūnu, kaip nekeista, pavyko iš nieko sulipdyti komandą, gal ir gerai kai nėra lyderių tada visa komanda žaidžia ir varžovai sunkiau nežinant kas gali iššauti. Į Ežerūna sugrįžo vienas naudingiausių praėjusio sezono žaidėjų, tai E. Baniulis. Šis patyrės žaidėjas tikrai sustiprins ekipą. Labai individualiai stiprus žaidėjas. Tuo tarpu po skandalo dėl Jankaičio ir Šeškaus, Rasai žaidė prieš Nafta galima sakyti šešiese. Turi du naujokus, tai visiem gerai žinomas Ž.Kelys ir centras V.Šumskis. Plius Savostjanovas ir Gricius kurie dar pažaidžia, daugiau nieko nėra. Ežerūnas turi kabintis į pergalę, o jei ir nepavyks, tai manau 7tšk pranašumas gan saugus. GL.
- Balsų: 2
Komentarai (0)